Osiągnięcia

2014

FESTIWAL PIOSENKI EUROPEJSKIEJ RACIBÓRZ 2014

Konkurs organizowany między innymi przez powiat Raciborski i Wojewodę Śląskiego, którego patronatami honorowymi byli posłowie Parlamentu Europejskiego, Jerzy Buzek i Bogdam Marcinkiewicz. Adam Stryjakiewicz zaśpiewał List do M zespołu Dżem i Arms of the Angels Sarah McLachlan.

Konkurs składał się z 2 etapów. Podczas I etapu w Katowicach i Raciborzu uczestnicy walczyli o awans do II etapu, zakończonego galą finałową w Raciborzu. Tam też wystąpili uczestnicy z innych państw europejskich, którzy I etap przeszli w swoim kraju. Adam w konkursie finałowym zdobył wyróżnienie.

PRZESŁUCHANIA KONKURSOWE DO 6. FESTIWALU RYTM GLIWICE CZERWIEC 2014

Kolejne przesłuchanie, podczas którego spróbowaliśmy swoich sił. Tym razem organizatorzy postawili na występy plenerowe na gliwickim rynku. Iwona, Kasia, Weronika Pluta i Weronika Macioszek zaprezentowały utwór Arms of the Angels. Udział w konkursie brał także Adam Stryjakiewicz, wykonując utwórz Michaela Boltona – To Love Somebody.

PRZESŁUCHANIA KONKURSOWE DO 6. FESTIWALU RYTM GLIWICE KWIECIEŃ 2014

Tym razem na przesłuchania pojechał Adam Stryjakiewicz. Zaśpiewał ten sam utwór, który pozwolił mu zdobyć I miejsce w 60. Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej im. Norberta Kroczka w Zabrzu.

60. Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej im. Norberta Kroczka

List do M zespołu Dżem – to piosenka, którą Adam Stryjakiewicz podbił serca jurorów na tym festiwalu, który odbył się w Zabrzu w dniu 8. kwietnia 2014. Zajął pierwsze miejsce w kategorii gimnazjalistów.

2013

TALENTIADA

Ten konkurs wokalny odbył się 23 listopada 2013r. w radzionkowskim Centrum Kultury Karolinka. Uczestnicy – Weronika Macioszek, Wiktoria, Laura, Nicola, Adrian, Adam Stryjakiewicz, Julia, Krzysiu, Kasia, Iwona – wystąpili z piosenką zespołu Bajm – Co mi Panie dasz. Niestety mimo dużej satysfakcji nie udało zdobyć się żadnej nagrody.

2012

X